SmartImp s.r.o.

Společnost SmartImp se věnuje již řadu let oblasti vývoje a výroby komunikačních a IoT technologií. V minulosti se SmartImp orientoval na oblast DBV-S streamingu, komunikačních technologií pro bankovní sektor a na GPS trackery pro B2B. V současnosti se primárně zaměřuje na zařízení a aplikace v oblasti IoT, především pro business aplikace. SmartImp má několik vývojových pracovišť po České republice. Zařízení jsou většinou také vyráběna v ČR.

 

Aleš Juřík

Aleš je technickým guru IoT technologií. Věnuje se přes 30 let návrhům a technickým řešením v oblasti HW a FW komunikačních zařízení. Ve svém týmu má několik expertů, kteří se zaměřují na specifické oblasti vývoje a výroby. Je odborným poradcem na vývoj IoT technologií pro operátory telekomunikačních sítí a pro jejich partnery.

Leszek Lipka

Leszek je konzultantem pro Business Development IoT sítí a pro manažerské poradenství. Věnuje se zákazníkům při hledání vhodných IoT aplikací a business modelů jejich nasazení. Čerpá zkušeností z velké řady projektů a konzultací z oblastí telekomunikací, utilit, médií a finančního sektoru. Vede tým IoT Applications, který pomáhá zákazníkům s identifikací a kalkulací IoT případů.